Zpráva z ozdravného pobytu 5.A

23.11.2015 12:26

Krátká zpráva z prvního týdne ozdravného pobytu našich žáků v Jeseníkách:
 Ubytování proběhlo v naprostém pořádku. Žákům začal hned v den příjezdu vzdělávací program, který je velmi baví. Za každého počasí tráví dlouhé hodiny na čerstvém vzduchu. Mají za sebou poznávání nerostů a hornin, stavění domečků z lesních materiálů, recyklaci odpadů a jiná zajímavá témata.
Trochu válčí se sušením věcí, ale přesto se děti s velkým nadšením a úsměvem zapojují do všech aktivit mokro - nemokro. Ve čtvrtek proběhl první seznamovací večer se ZŠ Porubskou, kdy se děti velmi dobře bavily a naši chlapci se svými tanečními kreacemi v davu nezanikli.
Za pátek mají v nohách více než 14 kilometrů. Pěšky došli z hotelu Neptun, kde jsou ubytovaní až do Karlovy Studánky, kde  si prohlédli místní geologické muzeum, léčivý pramen a vodopády a samozřejmě doplnili zásoby sladkostí.
Další velký výlet děti čeká v neděli, kdy se podívají do muzea v Malé Morávce.
Ztráty nejsou žádné,  drobná zranění polevila :-)

Hezký víkend z Jeseníků posílají V.A s paní učitelkami

Fotogalerie: Zpráva z odravného pobytu 5.A