Výukový program v ZOO

18.03.2014 10:03

Výukový program v ZOO  –  1. B a 2. A,  17. března 2014

    Pondělní ráno pro děti z 1. a 2. třídy začalo skvěle. Nastoupily do objednaného autobusu a vyrazily směrem k Zoologické zahradě v Ostravě. Čekal je tam výukový program o Africe. Dozvěděly se spoustu zajímavostí o zvířatech, mohly si sáhnout na vycpaný exponát malého pštrosa, pštrosí vejce, roh antilopy, lebku šimpanze, také slyšely informace např., jak velké musí být novorozené mládě žirafy, aby mohlo sát mléko od své matky. Poté nechyběla prohlídka téměř všech pavilonů, krmení koz a řádění na prolézačkách , klouzačkách a neméně důležité občerstvení. Bylo to bezva dopoledne!

      ZOO se upravuje, je tam spousta novinek, v létě se chystá dokonce nový vstup a tak tam všechny srdečně zveme!!!                               

Hana Durčáková a Tereza Supíková