Velký úspěch ve VELKÉM FINÁLE „ČEZ SME Street hockey 2012“ 25.4.2012

09.05.2012 10:47

Ve čtvrtek 26.4.2012 proběhlo VELKÉ FINÁLE florbalového turnaje ČEZ SME STREET HOCKEY, kam se opět probojovala i naše škola, když jsme byli úspěšní v oblastním kole i Předkole finále.
Samotného VELKÉHO FINÁLE, které se konalo V ČEZ ARÉNĚ, se zúčastnilo 64 škol z Moravskoslezského kraje, Olomouckého kraje a okresu Vsetín.
Turnaj se hraje systémem, kdy pouze vítěz utkání postupuje do dalšího kola.
Nám se postupně podařilo přejít přes ZŠ Tyršova z Frenštátu p.R., ZŠ Dlouhá Loučka, v osmifinále přes ZŠ Dlouhá z Nového Jičína. Ve čtvrtfinále jsme narazili na ZŠ Dělnická z Karviné, která nás také nezastavila a my se těšili na semifinále. V něm jsme nastoupili proti pozdějšímu vítězi celého turnaje, a to ZŠ E.Zátopka z Kopřivnice. Soupeři jsme podlehli a čekalo nás poslední utkání o 3. místo.
V něm jsme se utkali se ZŠ sv.Zdislavy z Kopřivnice, se kterou jsme sehráli vyrovnaný boj, ale štěstí se obrátilo nakonec k soupeři a my turnaj zakončili na 4.místě.
I přes neoblíbené 4.místo musíme kluky pochválit a výsledek vzít jako obrovský úspěch. V konkurenci několika stovek Základních škol, které se účastnili školních a oblastních kol, Předkola finále i Velkého finále v ČEZ Aréně, jsme opět výborně reprezentovali naši školu a kluci si zaslouží za předvedené výkonu obdiv a uznání. GRATULUJEME.

Výsledky:

1.kolo:
ZŠ Šoupala – ZŠ Tyršova, Frenštát 7 : 1
2.kolo:
ZŠ Šoupala – ZŠ Dlouhá Loučka 6 : 3
Osmifinále:
ZŠ Šoupala – ZŠ Dlouhá, Nový Jičín 3 : 1
Čtvrtfinále:
ZŠ Šoupala – ZŠ Dělnická, Karviná 2 : 1
Semifinále:
ZŠ Šoupala – ZŠ E. Zátopka, Kopřivnice 1 : 4
O 3.místo:
ZŠ Šoupala – ZŠ sv.Zdislavy, Kopřivnice 2 : 3

 

Úspěchu dosáhli:

Oskar Suchan, Denis Granečný, Miroslav Dostál, Michal Sládek, Sebastian Kulig, Robert Russmann