22.12.2016 11:56

Vánoční badminton

Ve středu 21.12.2016 proběhl již druhý ročník „Vánočního badmintonu“ ve čtyřhře, kterého se letos zúčastnilo čtyřicet žáků osmých a devátých tříd naší školy. První dvě kola byla vyřazovací, ze kterých se dostalo pět nejlepších dvojic do finálové části, kde se hrálo systémem každý s každým. Celkem bylo tedy v naší tělocvičně odehráno 25 utkání a musíme přiznat, že k vidění byly velmi kvalitní a napínavé zápasy.

V silné konkurenci se nakonec z vítězství radovali Radim Dostál a Patrik Holain z 9.B, stříbrnou pozici si vybojovali Jakub Tamajka a Antonín Lyčka ze stejné třídy a třetí příčku získali Sebastián Žák společně s Filipem Profotou z 8.B.

Jsme rádi, že jsme předvánoční čas mohli žákům zpestřit sportovní aktivitou v podobě badmintonu, potěšila nás hojná účast a elán s touhou vyhrát každou výměnu, což přispělo k velmi příjemnému dopoledni ve škole.

Všem děkujeme a přejeme krásné Vánoce.

Mgr. Martin Šubrt

Mgr. Radim Plaskura