Vánoční badminton a stolní tenis

22.12.2015 08:31

V posledních dnech před vánočními prázdninami proběhl školní turnaj v badmintonu a stolním tenise.

V badmintonu se soutěžilo ve čtyřhrách a přihlásilo se třináct dvojic z 8. a 9. tříd. V turnajovém pavouku proti sobě stály chlapecké, dívčí i smíšené páry a k vidění byly velmi zajímavé a napínavé duely. Vyřazovacím systémem nejlépe prošli Tomáš Kaluža a Samuel Kulig, kteří ve finále zdolali dvojici Jakub Mikeska a Dominik Šebesta. V souboji o třetí místo byl úspěšný pár Daniel Bartoš a Tomáš Zaoral.

Naopak stolní tenis ovládly dvouhry, kde se přihlásili kluci z 6. a 7. tříd. Hrálo se ve dvou skupinách, ze kterých se postupovalo do semifinále, kde své dovednosti prokazovali Sebastián Žák, Martin Temel, Martin Souček a Ondřej Bártek. Vítězem celého turnaje se po napínavém finálovém duelu stal Sebastián Žák, druhý skončil Martin Souček a třetí místo pro sebe získal Martin Temel.

Vítězům gratulujeme a všem ostatním děkujeme za příjemně strávené sportovní dopoledne.

Mgr. Martin Šubrt

Fotogalerie: Vánoční badminton a stolní tenis