Vánoční badminton 2017

20.12.2017 11:41

Znovu jsme se po roce sešli v tělocvičně k již 3. ročníku „Vánočního badmintonu“, do kterého se mohli přihlásit naši žáci 7. - 9. tříd a vytvořit chlapecké, dívčí nebo smíšené dvojice. Nakonec se sešel úctyhodný počet 23 dvojic, z toho 19 chlapeckých, 3 dívčí a jedna smíšená.

Hrálo se vyřazovacím systémem, kdy se přes 1. a 2. kolo probojovalo šest nejlepších týmů. Ty jsme rozdělili do dvou skupin, ze kterých se vítězové mohli těšit na finále. K vidění byly opravdu velmi kvalitní, napínavé a strhující souboje. S plným počtem bodů se ze skupin do finále dostaly dvojice Šimon Hatoň-Lukáš Dědič a Sebastián Žák-Jakub Drozd. Ve vyrovnaném utkání si nakonec prvenství vybojovala dvojice Šimon Hatoň-Lukáš Dědič, která zvítězila těsně v poměru 2:1 na sety. V neméně napínavém duelu o bronzovou příčku byli šťastnější Marek Rakovcij s Romanem Štvrtňou, kteří 2:1 udolali Maxe Figela s Filipem Profotou.

Vítězům gratulujeme, všem přejeme krásné Vánoce a těšíme se na další ročník „Vánočního badmintonu“.

Mgr. Martin Šubrt

Mgr. Radim Plaskura

Fotogalerie: Vánoční badminton 2017