UŽ JE TU ZASE McDONALD´S CUP

06.05.2015 10:07

Po roce čekání jsme se opět dočkali svátku fotbalu pro žáky 1. stupně, a to v podobě McDonald´s Cupu. Jako každý rok i letos je naše škola pořadatelem okrskového, okresního i krajského kola tohoto školského turnaje. V úterý 5. května za krásného počasí proběhlo okrskové kolo, do kterého se přihlásilo šest škol do kategorie „A“ (ročníky narození 2005, 2006, 2007, 2008) a úctyhodných deset škol do kategorie „B“ (ročníky narození 2003, 2004, 2005). V obou kategoriích se statečně bojovalo o dvě postupová místa do kola okresního, které proběhne opět na naší škole v úterý 12. května. Na hřištích jsme mohli vidět pěkné sportovní výkony, radost dětí z pohybu a samotné hry. Postup si nakonec zajistila v obou kategoriích domácí ZŠ J.Šoupala, která své kategorie ovládla. Spolu s ní postupuje v kategorii „A“ ZŠ Polanka společně se ZŠ a WZŠ Ostrava-Poruba (na „divokou kartu“) a v kategorii „B“ ZŠ a WZŠ Ostrava-Poruba. Všem gratulujeme a děkujeme za hojnou účast na této oblíbené akci a za týden se těšíme na její pokračování.

Za kategorii „A“ postup vybojovali:

Kolář, Chmiel, Krakovka, Střižík, Trantina, Kavka, Hon, Honajzer, Němčík, Tamajka, Galia, Krupička, Czolko, Bjaček

Za kategorii „B“:

Brož, Skopal, Souček, Staniek, Střižík, Gryc, Bitta, Biedermann, Rajdl, Lančarič, Mangl, Kret

 

Mgr. Martin Šubrt

Mgr. Radim Plaskura

Fotogalerie: UŽ JE TU ZASE McDONALD´S CUP