Turnaj starších žákyň ve florbalu

19.11.2012 11:35

Tým starších žákyň naší školy získal výborné 4. místo v obvodním kole Turnaje ve florbalu dívek pod záštitou AŠSK ČR, který se konal v Ostravě – Plesné.

Účasti ve finále šesti  nejlepších týmů, které se hrálo dne 15. 11. 2012, předcházel hladký postup ze základní skupiny dne 13. 11. 2012. Ve finálových bojích jsme bohužel byli oslabeni o tři hráčky, které onemocněly. I přes toto oslabení zbývající členky týmu podaly houževnatý sportovní výkon, který při premiéře v tomto turnaji ukázal týmového ducha v tom nejlepším světle.

Naši školu reprezentovaly Jana Mrázková, Helena Kusová, Nikola Ševčíková, Kristýna Janošová, Lucie Volková, Dominika Kurečková, Michaela Doubková, Lucie Stejskalová a Kateřina Kusková, kterým děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k dosaženému úspěchu!

Mgr. Marie Slabá

Fotogalerie: Turnaj starších žákyň ve florbalu