To byla kanonáda! Fotbaloví žáci Baníku nastříleli 86 gólů!

16.05.2012 10:33

Před takovým gólostrojem by se sklonila i slavná Barcelona. Žáci Baníku Ostrava nasázeli v jednom zápase 86 branek a překonali všechny tuzemské rekordy!

86:2! To by byl nářez i v basketbale, ale ve fotbale? To jsme ještě nezažili. Třináctiletí kluci Baníku Ostrava dali v žákovské lize Havířovu pořádně za vyučenou. A tohle jméno si zapamatujte, možná je to nový Baroš nebo Siegl - Rostislav Baďura dal sám 10 gólů.

" Bylo to nejvíc gólů, co jsem vůbec dal a bylo to dobré, no," hodnotil svoje střelecké představení malý kanonýr.

Góly dávali i brankáři a u čísla 86 rozhodně zůstat nemuselo. "Mezi tím jsme ještě další šance zahodili, takže kdyby těch branek bylo víc, nic by se nestalo," řekl trenér mladých fotbalistů Baníku Radim Plaskura.

Nutno ale říct, že za Havířov nastoupili někteří hráči vůbec poprvé, protože se tým úplně rozpadl. "Oni tam měli kluky, kteří tam stáli úplně poprvé," dodal na vysvětlenou Baďura.

I tak je ale před žáky Baníku a jejich 86 góly potřeba smeknout.

Celý článek včetně video záznamu k tomuto článku naleznete na adrese: https://tn.nova.cz/sport/fotbal/dalsi-fotbal/to-byla-kanonada-fotbalovi-zaci-baniku-nastrileli-86-golu.html