Střelecká soutěž základních škol

08.01.2013 12:46

V úterý 8.1.2013 se na naší škole uskutečnilo školní kolo ve střelecké soutěži žáků a žákyň 9.tříd. Tato soutěž proběhla na laserových simulátorech střelby ,které zajistila Bezpečnostně právní akademie pod vedením Ing.Hrušky.

Soutěže se zúčastnilo na 30 chlapců a dívek a pořadí bylo následující:

mezi děvčaty se na 1.místě umístila Sofie Drastichová s 282 b., 2.místo obsadila Aneta Vaňousová s 248 b. a 3. příčka připadla Heleně Kusové se 115 b.

U chlapců bylo toto pořadí:

1.místo Tomáš Freit s 493 b., 2.místo zaujal Tomáš Gromnica s 458 b. a 3.byl Ondřej Babič s 444 b.

Všem co stanuli "na bedně“ gratulujeme, popřejeme hodně štěstí v městském kole a ostatním děkujeme za účast v soutěži.

Závěrem bych chtěl poděkovat řediteli Bezpečnostně právní akademie p. Mgr.Skopalovi a Ing. Hruškovi za zajímavou soutěž, kterou nám nabídli, sami zorganizovali a personálně zajistili.

Mgr. Milan Sirý

Fotogalerie: Střelecká soutěž základních škol