Strašidelný podvečer na Šoupalce

03.11.2017 12:43

My, děti z 5.A jsme připravili pro naše malé kamarády z prvních tříd kouzelnou stezku. Již dlouho dopředu jsme si připravovali strašidelné kostýmy, vymýšleli veselá stanoviště a vyráběli rekvizity. Ve středu 1.11. měli tedy naši milí prvňáci možnost dokázat, že se nebojí strašidel. Vzali maminky, tatínky a sourozence, oblékli kostýmy a dorazili po setmění do školy. Na strašidelné stezce měli možnost létat na koštěti, ochutnat kouzelné lektvary, vyzkoušet opravdické kouzlo, potrápit svoji paměť a přesvědčit o svém umění v šermu s kouzleným mečem. Také tatínkové a maminky si mohli ověřit svou odvahu při setkání se strašidelným klaunem. Za všechny své hrdinské skutky dostávali písmenka, z nichž na konci stezky sestavili tajné heslo. Zda je správné si mohli ověřit v našem „Bonbónomatu“. A pak už šup do tajemné jeskyně, kde hlídal poklad tajemný strážce. Všichni jsme si užili kouzelný večer, bylo opravdu veselo. Jak se nám to povedlo se můžete přesvědčit na fotografiích.   

Děti z 5.A

Fotografie: https://mchal7.rajce.idnes.cz/Strasidelny_podvecer_na_Soupalce/