09.12.2014 14:07

Stali jsme se učiteli!

3. a 4. prosince učili žáci 9. A prvňáky anglicky. Konkrétně se jednalo o Lucii Musiálovou, Veroniku Slavíkovou, Ivanu Langrovou, Gabrielu Košťálovou, Veroniku Kozubkovou, Jakuba Kaňkovského, Jana Kije a Davida Marzece. Opakovaly se barvy, čísla a ještě například školní potřeby. A co vlastně bylo náplní hodiny?

Nejprve se prvňáčci rozdělili do tří skupin s názvy postaviček, které děti provázejí v učebnici. V každé skupině byli dva žáci 9. A, kteří se zhruba po deseti minutách střídali. Všichni prvňáky chválili, neboť na to, že se anglicky učí jen pár měsíců, umí toho dost. Každá skupina opakovala něco jiného. Barvy, čísla nebo školní pomůcky. Pokud někdo z žáčků něco nevěděl, nebo něčemu nerozuměl, deváťáci rádi poradili a společně došli ke správné odpovědi. Někteří se dokonce ptali, kdy je devítka zase přijde učit. Na konci hodiny jsme si společně zazpívali a všichni prvňáčci si odnesli z těchto hodin jedničku.

Hodiny strávené s prvňáky jsme si moc užili a doufáme, že nebyly poslední.  Rádi bychom si tuto výuku zopakovali, neboť nás velmi bavila.

 

                                                                                                                                                                                                    Jan Kij, žák 9. A

—————

Zpět


Fotogalerie: Stali jsme se učiteli!

/album/fotogalerie-stali-jsme-se-uciteli-/fotografie0745-jpg/

—————

/album/fotogalerie-stali-jsme-se-uciteli-/fotografie0746-jpg/

—————

/album/fotogalerie-stali-jsme-se-uciteli-/fotografie0747-jpg/

—————

/album/fotogalerie-stali-jsme-se-uciteli-/fotografie0748-jpg/

—————

/album/fotogalerie-stali-jsme-se-uciteli-/fotografie0749-jpg/

—————

/album/fotogalerie-stali-jsme-se-uciteli-/fotografie0750-jpg/

—————

/album/fotogalerie-stali-jsme-se-uciteli-/fotografie0751-jpg/

—————

/album/fotogalerie-stali-jsme-se-uciteli-/fotografie0752-jpg/

—————

/album/fotogalerie-stali-jsme-se-uciteli-/fotografie0753-jpg/

—————

/album/fotogalerie-stali-jsme-se-uciteli-/fotografie0754-jpg/

—————

/album/fotogalerie-stali-jsme-se-uciteli-/fotografie0755-jpg/

—————

/album/fotogalerie-stali-jsme-se-uciteli-/fotografie0756-jpg/

——————————


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou