Sportovní úspěchy žáků I. stupně

20.02.2014 08:49

V uplynulých dnech se naši čtvrťáci a páťáci zúčastnili dvou sportovních soutěží  ve florbalu a ve vybíjené. V obou si vedli velmi dobře a získali hezká umístění.

Nejprve ve florbalu po vítězství v městském kole bojovali v krajské eliminaci v hale na Dubině se svými soupeři z kraje. V silné konkurenci 10 týmů, z nichž velká část disponovala „florbalisty“, po dvou porážkách jedné výhře a jedné remíze obsadili velice pěkné dělené 5. -6. místo. O tento výsledek se zasloužili: Štvrtňa, Balavajder M.,Žák, Rakovcij, Bitta, Koníček, Puchala, Střižík, Koštěl J., Gryc.

Dalším turnajem bylo finále obvod. kola ve vybíjené, které naši  hoši s přehledem vyhráli a postoupili jako vítězi do městského kola. Našimi  soupeři  byli  ZŠ Kr.Pole/9:4/,ZŠ Dětská /12:6/,ZŠ Porubská/13:8/ a ZŠ Valčíka ve finále /14:7/.Lídrem týmu, který  strhl  celé  mužstvo k vynikajícímu výkonu byl D. Matěj. O úspěch se zasloužili:  Žák, Rakovcij, Bitta, Madleňák, Balavajder M., Štvrtňa, Obluk, Profota a Štverka.

 

                                                                 Gratulujeme a děkujeme

 

                                                                                                                                                 Mgr. Milan Sirý