Sportovní dopoledne na Šoupalce

23.03.2015 07:49

Každý čtenář znalý poměrů na „sportovce“ by si řekl, že tato zpráva je na naší škole běžná. Ale není to úplně vždy tak. Začátkem března se na 1. stupni uskutečnilo sportovní dopoledne. Zúčastnily se ho všechny třídy. Bylo opravdu se na co dívat. Červená líčka, udýchané holky a kluci, které něco baví, to už je dnes rarita. A co že se to dělo?

První třídy měly program specifický – procházka po okolí a spousta zábavných a soutěživých her. Ostatní třídy 1. stupně se vydováděly na hřištích sportovního centra Fajne v Porubě. Trenéři všem ukázali základy hry a už to frčelo. Na squashových a badmintonových hřištích bylo živo a rušno. Vůbec nevadilo, že někteří drželi raketu poprvé. Na tvářičkách se objevilo zapálení pro hru a tělo se dalo do pohybu. A o to nám všem hlavně šlo. Nakonec byli nejlepší hráči odměněni a přizváni na ukázkový trénink. Všichni si za své výkony zaslouží jedničku s hvězdičkou. Určitě se potvrdilo rčení:  „Kdo si hraje (a já doplním sportuje) nezlobí.“

                                                                                                          Mgr. Renáta Drozdková

 

Další fotografie a video z celého dne najdete na Facebooku školy.