Soutěž v AJ - 3.třídy

20.03.2017 14:48

V pátek 17. 3. se naši třeťáci utkali v soutěži, která prověřila, kolik se toho už v angličtině naučili a jaké udělali ve třetí třídě pokroky. Soutěž probíhala na několika stanovištích, ve dvou patrech, proto se naši milí třeťáci v rámci zlepšení fyzické kondice také pořádně proběhli po schodech a školní chodbě. Ověřili si, zda znají slovíčka, zda poznají významné britské osobnosti či některé londýnské památky. Také si zábavnou formou zopakovali učivo třetí třídy. Souboj byl napínavý až do poslední chvíle. Nakonec zvítězilo duo Radek Hovězák ze 3.A a Patrik Buroň ze 3.B. Blahopřejeme vítězům a děkujeme SRPŠ za příspěvek na sladké odměny.

                                                                              Radana Viertigrochová a Martina Malíková

Fotogalerie: Soutěž v AJ - 3.třídy