24.02.2016 09:34

Soutěž „O nejhezčí básničku“ na téma „Motocykl“

Začátkem února se třídy 5. A, 7. A a 7. B zapojily do soutěže O nejhezčí básničku, kterou pořádala společnost Ostravské výstavy, a. s. Letos bylo do soutěže zasláno 301 básniček ze 70 škol z celého Moravskoslezského kraje. Soutěž nejenže zpestřila hodinu literatury, ale také učila žáky společně komunikovat a něco tvořit, což nebylo jednoduché. I přes to, že v soutěži nezvítězili, mohou být žáci pyšní na to, že vzájemnou spolupráci zvládli.                                                                                                                                                 

 Anna Šelongová

—————

Zpět


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou