18.04.2017 12:02

Šoupalka už zná svůj „hlas“!

Dnešním dnem nám bylo odhaleno jedno z největších překvapení. Zjistili jsme, že ve spoustě žáků naší školy dřímá opravdový hudební talent.

Na prvním stupni proběhla soutěž ve zpěvu. Celkem se jí zúčastnilo 25 žáků a své zastoupení měly všechny třídy.

Zazněly písně lidové, ale i moderní. Slyšeli jsme Elány, Sebastiana nebo tradiční kramářskou píseň. Že se žáci nebojí ukázat svůj talent předvedl i Patrik Buroň ze 3.B, který nám zahrál na flétnu známou píseň z pohádky Zlatovláska.

Představme si tedy 3 nejkrásnější hlasy Šoupalky…

Na 3. místě se umístila multitalentovaná Zuzka Klichová ze 3. A s písní Mravenci.
Druhé místo s krásnou písní Já jsem z Kutné Hory vybovoval Daniel Ondrášek z 1. B.
A kdo se tedy stal hlasem Šoupalky? Jednalo se o největší překvapení dne a vítězem se stal Adam Mrmuštík ze 3. B, který zabodoval s jednoduchou, ale dokonale zazpívanou písní Ach synku, synku. Gratulujeme!

Doufáme, že první odvážlivci prolomili ledy a příští rok budeme zpívat ještě v hojnějším počtu.

Fotogalerie: Šoupalka už zná svůj „hlas“!

/album/fotogalerie-soupalka-uz-zna-svuj-hlas/p-20170407-104955-jpg/

——————————