02.09.2016 09:31

Slavnostní zahájení nového školního roku – prvňáčci z 1.B

Za prázdninami se definitivně zavřely dveře. Dnes 1. září začalo pro naše prvňáčky nové dobrodružství – začal  školní rok. Společně s rodiči vykročili  malí žáčci do prvního patra, kde na ně čekala sluníčková třída. Vstupní brána padacího mostu napovídala, že prošli hradem do pohádky. Všichni jsme se společně pozdravili a přivítali. První slovo dostala loutka moudré babičky, která je provázela řešením tří úkolů stejně jako v pohádce. Úkoly byly sice složité, ale postupně jsme se s nimi vypořádali a první školní pochvala byla na světě. Pak proběhlo pasování. Dřevěná sovička, kterou si odnesli do lavice  symbolizovala moudrost a určitě jim dlouho bude připomínat tuto nevšední chvíli. Navštívil nás také pan ředitel Chalupa a zástupce z obce – p. Válková, která předala dětem malé upomínkové předměty. Dárky se všem líbily a první hodina se chýlila ke konci. Všechny věci putovaly do aktovky, pracovní místečko zůstalo opuštěné a my jsme putovali do družiny za paní vychovatelkou. Zase se na Vás těším zítra děti.                                  

                                                                                                          P. uč. Renáta Drozdková

—————

Zpět


Fotogalerie: Slavnostní zahájení nového školního roku – prvňáčci z 1.B

/album/fotogalerie-slavnostni-zahajeni-noveho-skolniho-roku-prvnacci-z-1-b/p9010660-jpg/

—————

/album/fotogalerie-slavnostni-zahajeni-noveho-skolniho-roku-prvnacci-z-1-b/p9010672-jpg/

—————

/album/fotogalerie-slavnostni-zahajeni-noveho-skolniho-roku-prvnacci-z-1-b/p9010683-jpg/

—————

/album/fotogalerie-slavnostni-zahajeni-noveho-skolniho-roku-prvnacci-z-1-b/p9010701-jpg/

—————

/album/fotogalerie-slavnostni-zahajeni-noveho-skolniho-roku-prvnacci-z-1-b/p9010706-jpg/

——————————


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou