07.02.2015 16:48

Školní zpravodaj

Od září 2014 má, díky nápadu pana ředitele Milana Chalupy, naše škola vlastní časopis, konkrétně Školní zpravodaj. Tento název mezi žáky jasně zabodoval, což se ukázalo v anketě, a už třetí měsíc za sebou zdobí titulní stranu časopisu. Název i logo vymyslel Jan Kij, nynější šéfredaktor, zapálený žurnalista, který by se však neobešel bez dobrého redakčního týmu, ten tvoří Veronika Kozubková, Kateřina Mičeková, Dominik Gomola, Pavel Gromnica a Jan Skácel. S grafickými úpravami a drobnou korekturou textu jim pomáhají paní učitelky Darina Horáková a Anna Šelongová, tisk je v rukou trpělivé paní ekonomky Jany Kubíkové. Poděkování však patří všem žákům a pedagogům, kteří s námi ochotně spolupracují a také vám, našim čtenářům. Jednotlivá čísla zpravodaje si můžete "prolistovat" na našich stránkách.