Školní výlet 1. A, 1. B, 3. B

16.05.2016 10:40

Pátek 13. 5. nebyl pro třídy strašákem, ale velmi milým dnem. Jely totiž na školní výlet
do Hradce nad Moravicí. Na zámku shlédly hranou pohádku O Xsíxsáře. Během pohádky se děti dostaly i do sklepních prostor, kde čarodějnice Xsíxsára bydlela, ale vše, jak to
u pohádek bývá, dopadlo dobře. Poté se všichni prošli k Bezručově vyhlídce v parku zámku, kde si zahráli hry a snědli svačinky, co udělaly maminky :-D . Významným bodem byl nákup sladkostí a suvenýrů pod zámkem. Po krátké cestě autobusem dojely děti do Opavy, kde si prohlédly Muzeum pod vedením průvodce. Nejvíce se jim líbila vycpaná zvířata a také výstava hraček a potřeb pro děti z historie. Ještě dojedly další svačiny a sladkosti a hurá
do Poruby. Bonusem bylo počasí bez deště.                 R. Mikovská, M. Ryšková, H. Durčáková

Fotogalerie: Školní výlet 1. A, 1. B, 3. B