Školní kolo Olympiády v anglickém jazyce – II. věková kategorie

27.01.2016 09:03

V úterý 26. 1. 2016 proběhla druhá část Olympiády v anglickém jazyce, tentokrát pro starší žáky z 8. a 9. ročníku. Opět v ní byly zastoupeny úkoly, které otestovaly jejich jazykové dovednosti – listening, speaking, reading, writing.  Všech 14 soutěžících svými výkony prokázalo velmi dobrou znalost angličtiny. Nejlepší z nich byli odměněni věcnými cenami a vítěz navíc postupuje do okresního kola soutěže, která se uskuteční dne 2. 2. 2016 ve Středisku volného času na Ostrčilově ulici.

Vítězem této kategorie se stal Jakub Vrbka (8.A) – 66b., další čtyři žáci dosáhli stejného bodového výsledku, proto jsme je podrobili zcela nečekanému rozstřelu ve speakingu  - o výsledném pořadí tedy nakonec rozhodla jejich jazyková pohotovost!!! Na druhém místě skončil Adam Turek (9.B) – 65b., na třetím Anežka Jakubková (9.A) – 64b. a o čtvrté místo se podělili Tereza Kaňkovská (8.A) a Martin Mrnuštík (9.B) – 63b.

Všem blahopřejeme, děkujeme za účast a přejeme hodně dalších úspěchů s angličtinou!!!

                                                                                                                                 Mgr. Marie Slabá

Fotogalerie: Školní kolo Olympiády v anglickém jazyce – II. věková kategorie