Školní futsalová liga – postup obou kategorií

26.01.2017 10:56

Úspěchem skončilo dvoudenní klání divizního finále Školní futsalové ligy, které v úterý 24.1.2017 a ve středu 25.1.2017 hostila Sportovní hala TU-VŠB. Naše škola měla zastoupení v obou kategoriích. V úterý hrála skupina mladších žáků (ročník 2003 a mladší) a z postupu se, díky vítězství nad ZŠ Gen. Píky a ZŠ Sluneční Šumperk, radovali naši kluci. O den později se o postup postarali i naši starší žáci (ročník 2002 a 2001), kteří kvalitními výkony přehráli ZŠ z Bílovce a Města Albrechtic. Oba naše týmy si zaslouženě zajistily postup do Konferenčního finále, kde se utkají s vítězi z Východních a Jižních Čech a Jižní Moravy. Dva nejlepší si potom zahrají republikové finále, takže klukům držme palce v dalších bojích.

Reprezentovali:

Mladší žáci – Adam Pracuch, Samuel Grygar, René Lančarič, Adam Bjaček, Matthew Strnad, Maxim Obuch, Jakub Rajdl, Jan Harušťák

Starší žáci – Dominik Matěj, Roman Zálešák, Jakub Tamajka, Dominik Konečný, Vojtěch Klečka, Zdeněk Říha, Dominik Holaň, Tomáš Miškařík, Marek Rakovcij

 

Mgr. Martin Šubrt