ŠKOLA V PŘÍRODĚ HOTEL NEPTUN MALÁ MORÁVKA 30. 11. – 11. 12. 2015

09.12.2015 07:45

Vzkaz rodičům:

Ahoj rodičové,

počasí není sice příliš prosincové, přesto většinu dne trávíme venku. Chladné počasí a studený vítr nás dokonale vyfoukají, takže jsme večer řádně unavení.

Environmentální program je rozdělen do dvou bloků, dopoledne tři hodiny a odpoledne dvě hodiny, které trávíme venku hrami, závody a soutěžemi.

V odpoledním klidu se chvíli učíme, paní učitelka nám zadává úkoly.

Trenéři s námi fotbalisty a všemi, kteří chtějí, vybíhají ráno na rozcvičku.

Odpoledne ještě v čase do večeře trénujeme.

V odpoledním klidu hrajeme turnaj v pin-pongu.

V pátek 4. 12. jsme byli na výletě v Karlové Studánce, pěší túra cca 7km. Sluníčko nám přálo.

V sobotu za námi přišel Mikuláš, ale nebojte, čert si nikoho nevzal, všichni se vám vrátíme domů.

Dnes nás čeká orientační běh. Snad budeme mít všichni dobrou orientaci a do cíle dorazíme.

Ve středu nás čeká beseda s místními ochranáři, ve čtvrtek závěrečný večer s diskotékou a v pátek, v pátek už za vámi přijedeme. Už teď se těšíme. Nebojte se , tesknění  s paními učitelkami  zvládáme.

Islabí jedlíci mají správný apetit, na čerstvém vzduchu chutná.

V pátek se na vás těšíme, vaše děti!

Fotogalerie: ŠKOLA V PŘÍRODĚ HOTEL NEPTUN MALÁ MORÁVKA 30. 11. – 11. 12. 2015