Šesťáci ovládli i okresní kolo ve vybíjené

16.06.2014 09:06

Dalšího sportovního úspěchu naší školy dosáhli žáci šesté třídy, kteří ovládli i okresní kolo ve vybíjené, které se konalo v Plesné. Do okresního kola jsme postoupili, když jsme vítězně zvládli obě obvodní kola porubských škol. V okresním finále se utkalo pět škol z Ostravy, které také postoupili ze svých obvodů, a to ZŠ A.Hrdličky, ZŠ Gen.Janka, ZŠ Dvorského, ZŠ Šeříkova a naše škola. Po výborných výkonech jsme porazili všechny soupeře a zaslouženě se radovali z celkového vítězství.

Klukům blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

Za úspěch se zasloužili:

Dominik Holáň, Josef Knedla, Lukáš Vašica, Marek Jaroň, Petr Jaroň, David Duda, František Sleczka, Jakub Tamajka, Radim Dostál, Roman Zálešák a Filip Dohnal.

 

Mgr. Martin Šubrt 

Fotogalerie: Okresní kolo ve vybíjené