23.12.2016 08:48

Rodilý mluvčí na naší škole

I v tomto školním roce navštívil naší školu v rámci projektu, který je financován Úřadem městského obvodu Poruba, rodilý mluvčí angličtiny Stephen Ashton z Londýna. Žáci čtvrtého až šestého ročníku se s ním setkali ve dvou dvouhodinových blocích, kde využili angličtinu v praxi a komunikovali se Stephenem na téma tradic, svátků a reálií Velké Británie. Pokračování projektu plánujeme i na příští pololetí, kdy se vybraní žáci z osmého a devátého ročníku mohou těšit na projektovou výuku vedenou pouze v angličtině.

Za vyučující AJ Mgr. Martina Malíková

—————

Zpět


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou