19.10.2017 12:03

Ranní trénink s Baníčkem

Dne 17.10.2017 měly možnost vybrané děti z prvních a druhých tříd vyzkoušet si, jakým způsobem probíhají rozcvičky a zábavné hry pod vedením zkušených trenérů FC Baník Ostrava. Trénink začal v osm hodin, kdy děti čekala první soutěž s barevnými kruhy. Jako další zahřívačka následovala vybíjená. Dále se pokračovalo v připravených kreativních soutěžích.

V tento den se na nás usmálo i počasí a po vyčerpávajících hrách nastal tak velmi očekávaný a milovaný fotbal. Hrálo se na dvou polovinách umělého hřiště, kdy děti byly rozděleny do mužstev čtyři proti čtyřem. Na závěr nerozhodného turnaje každé ze soutěžících dětí obdrželo sladkou odměnu. Aby si mohli někteří tento den i v budoucnu připomenout, uskutečnilo se společné focení s trenéry, kdy děti následně obdržely zalaminované fotografie na památku. Za školu Jana Šoupala bychom rádi poděkovali trenérovi Zdeňku Grygarovi za zrealizování akce a také jeho kolegům Tomášovi Kaventovi a Alešovi Neuwirthovi. Věříme, že se nejednalo o poslední akci pro děti, které nemají možnost v tomto klubu hrát a někdy si to spolu zase zopakujeme a užijeme.

Fotografie z akce: https://mchal7.rajce.idnes.cz/Ranni_trenink_s_Banickem/

Michaela Holišová

—————

Zpět


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751

724 694 411 kancelář

602 220 041 ředitel školy

ID datové schránky my9mqua

Kompletní kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou