První výletníci – I. A, I. B, III.A

11.05.2017 09:50

Šedá obloha, celý den srážky  a studené počasí – to byla předpověď na tento den. My jsme si ale z toho nic nedělali, přibalili teplé oblečení a pláštěnky a v půl osmé autobusem vyrazili na výlet do Rožnova.  Dopoledne jsme si prohlédli valašskou dědinu, popovídali si o životě na vesnici, ve mlýně jsme roztočili kolo  a umleli mouku, ve škole nás zaujala rákoska a kalamář. Naobědvali jsme se na ranči Bučiska a huráááá na koně. Kdo zrovna nejezdil na koni, tak střílel z kuše, chytal ryby, skákal v pytli a dělal salta a kotouly na trampolíně. Nakonec jsme se vydali hledat poklad do nedalekého lesa. Celým programem nás provázely pohádkové bytosti , se kterými jsme se rozloučili u autobusu. Přejeme všem ostatním dětem, aby si na výletě užili spoustu legrace a zábavy jako my. Děkujeme SRPŠ za příspěvek na  dopravu.

Fotogalerie: První výletníci – I. A, I. B, III.A