11.05.2017 09:50

První výletníci – I. A, I. B, III.A

Šedá obloha, celý den srážky  a studené počasí – to byla předpověď na tento den. My jsme si ale z toho nic nedělali, přibalili teplé oblečení a pláštěnky a v půl osmé autobusem vyrazili na výlet do Rožnova.  Dopoledne jsme si prohlédli valašskou dědinu, popovídali si o životě na vesnici, ve mlýně jsme roztočili kolo  a umleli mouku, ve škole nás zaujala rákoska a kalamář. Naobědvali jsme se na ranči Bučiska a huráááá na koně. Kdo zrovna nejezdil na koni, tak střílel z kuše, chytal ryby, skákal v pytli a dělal salta a kotouly na trampolíně. Nakonec jsme se vydali hledat poklad do nedalekého lesa. Celým programem nás provázely pohádkové bytosti , se kterými jsme se rozloučili u autobusu. Přejeme všem ostatním dětem, aby si na výletě užili spoustu legrace a zábavy jako my. Děkujeme SRPŠ za příspěvek na  dopravu.

—————

Zpět


Fotogalerie: První výletníci – I. A, I. B, III.A

/album/fotogalerie-prvni-vyletnici-i-a-i-b-iii-a/dsc00627-jpg/

—————

/album/fotogalerie-prvni-vyletnici-i-a-i-b-iii-a/dsc00628-jpg/

—————

/album/fotogalerie-prvni-vyletnici-i-a-i-b-iii-a/dsc00630-jpg/

—————

/album/fotogalerie-prvni-vyletnici-i-a-i-b-iii-a/dsc00633-jpg/

—————

/album/fotogalerie-prvni-vyletnici-i-a-i-b-iii-a/dsc00634-jpg/

—————

/album/fotogalerie-prvni-vyletnici-i-a-i-b-iii-a/dsc00636-jpg/

—————

/album/fotogalerie-prvni-vyletnici-i-a-i-b-iii-a/dsc00637-jpg/

—————

/album/fotogalerie-prvni-vyletnici-i-a-i-b-iii-a/dsc00639-jpg/

—————

/album/fotogalerie-prvni-vyletnici-i-a-i-b-iii-a/dsc00640-jpg/

—————

/album/fotogalerie-prvni-vyletnici-i-a-i-b-iii-a/dsc00641-jpg/

——————————


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou