Projekt Rodilí mluvčí do škol - Emmanuel Aisu

21.01.2015 07:36

Abychom se zlepšili v anglickém jazyce a užili naši mluvu v praxi, každých čtrnáct dní nás v úterý a ve středu navštěvuje rodilý mluvčí Emmanuel Aisu, který s námi probírá nejrůznější témata, například  finance, volby, techniku… Vždy se naučíme nová slovíčka, a tak má sedmý až devátý ročník zpestření výuky angličtiny. Emmanuel nás nenavštěvuje jen v hodinách anglického jazyka, ale v devátých třídách i v jiných předmětech, kde pomocí metody CLIL zvyšujeme komunikační schopnosti v anglickém jazyce.

Absolventi Cambridgeské zkoušky, kteří mají vždy v úterý ráno kroužek English+, s Emmanuelem rozebírají také aktuální témata (například před Vánoci žáky informoval o tom, jak se slaví Vánoce v různých částech světa a několik týdnů zpátky se s žáky bavil o technických vymoženostech dneška).

Informace jsou velmi zajímavé, mnohdy i k dalšímu zamyšlení. Je to vždy velká zábava, a pokud máte zájem dozvědět se o Emmanuelovi něco více, přečtěte si plakát ve vestibulu školy. Neumíte-li anglicky, zeptejte se nás !!!

Pokud se chcete dozvědět více informací o projektu a dalších informacích o studiu cizích jazyků, podívejte se na www.hello.cz

                                                                                                                                                                                          Jan Kij, žák 9. A