27.01.2016 09:38

Pozdrav z lyžáku

První dva dny "lyžáku" máme úspěšně za sebou. V pondělí nás zlobilo počasí, které bylo trochu deštivé, ale my jsme přece jen šli na kopec. Tam jsme se rozdělili do skupin podle výkonnosti a pomalu se s místní sjezdovkou seznámili. Dnes jsme lyžovali celý den, všichni si to užívali a co je důležité, vše se obešlo bez zranění. Těšíme se na zítřek, kdy po dopoledním lyžování nás čeká odpoledne klid od lyží v podobě vycházky po okolí.
Všichni zdravíme. :o)

—————

Zpět


Fotogalerie: Pozdrav z lyžáku

/album/fotogalerie-pozdrav-z-lyzaku/foto1-jpg/

——————————


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou