14.03.2013 12:54

Potvrzení stoupající výkonnosti ve florbalu

Po loňském úžasném 3.místu na MR ml.žáků ve florbale se letos naší fotbaloví florbalisti nenechali opět zahanbit a přiblížili se k loňskému triumfu.

Starší hoši po 2.místu v obvodě a vítězství v okrese svou krajskou účast proměnili po dvou porážkách a jednom vítězství v konečné 5.místo. Ambice v této kategorii už nemohou být tak vysoké jelikož vysoká úroveň a taktika hry a účast loňského mistra ČR ZŠ E.Beneše z Opavy jsou nad možnosti týmu,který tuto hru pravidelně netrénuje. Přesto klobouk dolů.

Mladší hoši nebyli příliš daleko k zopakování účasti na MR. Po vítězství v kraji se v kvalifikaci na MR utkali v Kopřivnici s vítězi Olomouckého a Zlínského kraje.Zatímco soupeře z Hané v podání ZŠ Zábřeh na Moravě jsme po otočení zápasu z 1:3 na 5:3 porazili,tak na ogary ze Zlína jsme nestačili a prohráli 2:5. Tímto naše cesta letošním Orion florbal Cupem letos skončila. Přesto konečné 7.-12.místo je více než výborný výsledek.

Závěrem je třeba připomenout obrovský přínos M.Sládka v obou kategoriích, který byl opakovaně nejlepším střelcem a hráčem většiny postupových turnajů.

Starší tým reprezentovali: Murin,Walecki,Mládek,Lischka,Macej,Kubík,Brus,Kulig,Chvěja,Matějček,Granečný,Sládek.

Mladší tým:

Janoš,Slávik,Russmann,Dziuba,Sládek,Kavalek,Richtár,Strakoš,Holec,Škuta,Koštěl,Baďura,Žák,Moravec.

Mgr. Radim Plaskura, Mgr. Milan Sirý

—————

Zpět


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou