21.11.2018 15:19

Pohádka pro předškoláky

Během tohoto týdne nás opět navštívili předškoláci z MŠ Skupy a MŠ Šoupala. Do role vyučujících se vžila čtyři děvčata ze třídy VIII.A. Pro děti si naše žákyně připravily pohádku: "Jak si pejsek s kočičkou dělali k svátku dort." K pohádce se pak pojily další aktivity a úkoly. Hodinu tak děti ze školky ztrávily netradičně - nikoli v lavicích, ale pohodlně v relaxační místnosti naší školy.

Tytéž aktivity si mohli vyzkoušet i naši prvňáčci.
 

odkaz na fotky: https://mchal7.rajce.idnes.cz/Pohadka_pro_MS_2018/
 

—————

Zpět


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou