„Plážák’’ ovládli fotbalisté a fotbalistky ze Šoupalky - úspěch

21.06.2013 09:56

    Již tradičně na konci roku pořádá DDM O.-Poruba v areálu na Varenské ulici turnaj smíšených družstev v plážovém volejbalu. Po hubenějších letech, kdy jsme se neprobojovali mezi poslední čtyři, jsme letos překvapili a turnaj vyhráli.

    V konkurenci  14 škol jsme se po postupu ze skupiny z 2.místa, utkali v semifinále se školou gen.Píky. Zápas nám vyšel náramně, kdy jsme i přes remízu  1:1 jasně vyhráli na body. Rázem jsme byli ve finále,kde jsme se střetli s naším tradičním rivalem ZŠ A.Hrdličky.

    Tomuto soupeři jsme měli oplatit finálovou porážku z Velikonočního turnaje. Nakonec se nám tento těžký úkol podařil a po srdcedrásajícím souboji, po remíze 1:1 vyhráli o jediný bod. A to i přesto,že měl soupeř ve svých řadách 2 volejbalisty.

    O úspěch se pod vedením p.Sirého zasloužili tito žáci : Mládek,Macej,Walecki,Pšenica,Fedák,Mrázková,Musialová a Kusová.

    Blahopřejeme

Mgr. Milan Sirý