21.06.2013 09:56

„Plážák’’ ovládli fotbalisté a fotbalistky ze Šoupalky - úspěch

    Již tradičně na konci roku pořádá DDM O.-Poruba v areálu na Varenské ulici turnaj smíšených družstev v plážovém volejbalu. Po hubenějších letech, kdy jsme se neprobojovali mezi poslední čtyři, jsme letos překvapili a turnaj vyhráli.

    V konkurenci  14 škol jsme se po postupu ze skupiny z 2.místa, utkali v semifinále se školou gen.Píky. Zápas nám vyšel náramně, kdy jsme i přes remízu  1:1 jasně vyhráli na body. Rázem jsme byli ve finále,kde jsme se střetli s naším tradičním rivalem ZŠ A.Hrdličky.

    Tomuto soupeři jsme měli oplatit finálovou porážku z Velikonočního turnaje. Nakonec se nám tento těžký úkol podařil a po srdcedrásajícím souboji, po remíze 1:1 vyhráli o jediný bod. A to i přesto,že měl soupeř ve svých řadách 2 volejbalisty.

    O úspěch se pod vedením p.Sirého zasloužili tito žáci : Mládek,Macej,Walecki,Pšenica,Fedák,Mrázková,Musialová a Kusová.

    Blahopřejeme

Mgr. Milan Sirý

—————

Zpět


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou