07.03.2016 08:19

Pasování na čtenáře

Ve středu 2. března byl pro žáky 1. A a 1. B velmi slavnostní den. Byli pozváni do knihovny na ulici Podroužkova. Žáci 1. B se přivítali s panem starostou Ostravy - Poruby Ing. Petrem Mihálikem. Ten jim přečetl moc pěknou a poučnou pohádku. Poté následovalo pasování dětí na čtenáře od kouzelné víly a pana starosty. Celou dobu byli s námi i zástupci regionální televize Fabex. Když děti odložily všechny dárky, co dostaly, vrhly se na soutěže. Do školy se vraceli prvňáčci spokojeni a s plnými taškami půjčených knih.

Mgr. H.Durčáková

—————

Zpět


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou