Pangea - Matematická soutěž pro žáky základních škol a víceletých gymnázií, které baví počítání

14.04.2020 12:30

 

 

A právě touto soutěží prošli všichni žáci 5. až 9. ročníků naší základní školy. V únoru již zmíněné třídy vyplnily online test a až do dnešních dní očekávaly napjatě výsledky. Ve velké konkurenci základních škol a gymnázií z celé České republiky se naší žáci nenechali vůbec zahanbit. Bojovali se ctí, což je vidět i na výsledcích.

V kategorii 5. ročníků se nejlepší páťáček umístil na 21. místě v Moravskoslezském kraji (z celkového počtu 1 064 účastníků). V porovnání s účastníky v dané kategorii z České republiky tento výkon stačil na 456. místo (z celkového počtu 10 645 účastníků).

 

V kategorii 6. ročníků se nejlepší šesťák umístil na 45. místě v Moravskoslezském kraji (z celkového počtu 1 090 účastníků). V porovnání s účastníky v dané kategorii z České republiky tento výkon stačil na 610. místo (z celkového počtu 10 223 účastníků).

 

V kategorii 7. ročníků se nejlepší sedmák umístil na 53. místě v Moravskoslezském kraji (z celkového počtu 1 003 účastníků). V porovnání s účastníky v dané kategorii z České republiky tento výkon stačil na 736. místo (z celkového počtu 9 418 účastníků).

 

V kategorii 8. ročníků se nejlepší osmák umístil na 86. místě v Moravskoslezském kraji (z celkového počtu 917 účastníků). V porovnání s účastníky v dané kategorii z České republiky tento výkon stačil na 1 037. místo (z celkového počtu 8 737 účastníků).

 

V kategorii 9. ročníků se nejlepší deváťák umístil na 56. místě v Moravskoslezském kraji (z celkového počtu 839 účastníků). V porovnání s účastníky v dané kategorii z České republiky tento výkon stačil na 617. místo (z celkového počtu 8 013 účastníků).

 

Všem žákům k výsledkům gratulujeme a děkujeme za účast.

Do dalších soutěží přejeme mnoho úspěchů

Více informací na www.pangeasoutez.cz