28.05.2018 11:23

Ozdravný pobyt ve Velkých Karlovicích

V pondělí 14. května vyjeli žáci z tříd 3. A, 3. B a 5. A i 5. B na ozdravný pobyt do hotelu Babská ve Velkých Karlovicích. Počasí se střídalo, ale výborně vařili a užili si krásného venkovního hřiště, trampolíny a vnitřního bazénu. Dozvěděli se hodně zajímavých věcí o indiánech, vyráběli indiánské čelenky, totemy, učili se šifru. Také soutěžili, prožili noční hru a jedno odpoledne strávili na dětském ranči Razulák, kde plnili indiánské disciplíny a na závěr si opekli párky. V pátek 18. května se vrátili
ke škole a spousta dětí si přála, ať pojedou v příštím školním roce znovu.

  H. Durčáková, R. Mikovská a Z. Kubalová

—————

Zpět


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou