Ozdravný pobyt v penzionu Sykovec

05.03.2019 12:35

Třídy 4. A a 4. B vyjely za finanční podpory MOb Poruba na ozdravný pobyt do penzionu Sykovec ve Žďáru nad Sázavou. Děti poznaly krásné okolí, kde ještě byly hromady sněhu, užily si bobování. Zahrály si spoustu soutěží, her. Došlo i na učení. Pobyt jim taky zpříjemnily výlety na Zelenou horu, poutní kostel, který je na seznamu památek organizace UNESCO. Také viděly výstavu o hvězdách a Leonardu da Vinci. Navštívily i nádhernou Pohádkovou vesničku v Podlesí. Zaplavaly si v Novém městě na bazéně. Večer si i zatančily u svých oblíbených hitů. Pobyt trval 12 dní, u kterých nám každý den svítilo sluníčko, ale i přesto jsme se z krásného kraje vrátili domů. Děti byly bezvadné, moc je chválíme.

Děkuji všem zúčastněným za skvělou spolupráci -Z. Kubalové, L. Rosypálkové, V. Drozdové a D. Kozlovi. Zase třeba za rok …

Také děkujeme Moravskoslezkému kraji, potažmo městskému obvodu Poruba za finanční podporu prostřednictvím projektu: „Ozdravné pobyty žáků porubských základních škol ve školním roce 2018/2019“

„Ozdravné pobyty žáků porubských základních škol ve školním roce 2018/2019“

Více zde: https://www.zssoupala.cz/products/ozdravne-pobyty-zaku-porubskych-zakladnich-skol-ve-skolnim-roce-2018-2019/
„Ozdravné pobyty žáků porubských základních škol ve školním roce 2018/2019“

Více zde: https://www.zssoupala.cz/products/ozdravne-pobyty-zaku-porubskych-zakladnich-skol-ve-skolnim-roce-2018-2019/

H. Durčáková