Ostrava fandí hokeji - podpořte nás a hlasujte na facebooku !!!

27.04.2015 07:55

 

hlasujte

  V období 1. - 12. května 2015 bude Ostrava hostit část hokejových utkání v rámci MS v ledním hokeji. Naše škola využila možnosti zapojit se do soutěžního projektu „OSTRAVA FANDÍ HOKEJI“ vyhlášeného statutárním městem Ostrava. Zapojili jsme se do všech vypsaných disciplín.

 

    V rámci výtvarné výchovy vybraní žáci druhého stupně vytvářejí trojrozměrný model maskota BOBA  A  BOBKA, velkoplošný česko-anglický plakát Český hokej – očima dětí, vlajky, transparenty, třásně a vymýšlejí sportovní slogany, pokřiky atd., kterými  podpoří  skvělou „hokejovou“ atmosféru ve sportovní hale, protože odměnou zapojeným žákům bude možnost sledovat hokejové utkání Norsko-Bělorusko dne 12. 5. 2015.

   Třešničkou na dortu pro nás všechny bude, pokud vyhrajeme jednu z hlavních cen v soutěži o nejlepšího maskota a plakát.

 

   Již teď všem zapojeným žákům gratulujeme a děkujeme za to, s jakým zápalem se do výroby maskota pustili.

Fotogalerie: OSTRAVA FANDÍ HOKEJI