06.01.2017 13:00

Olympiáda v anglickém jazyce

Dne 6. 1. 2017 proběhlo školní kolo Olympiády v anglickém jazyce – starší žáci, kterého se zúčastnilo 16 soutěžících. Všichni zaslouží pochvalu za předvedené jazykové vědomosti.  Nejlepší znalosti angličtiny prokázal  J. Vrbka (9.A), který bude školu reprezentovat na okresním kole Olympiády v anglickém jazyce. Druhé místo, se shodným počtem bodů, obsadili M. Zima (8.B) a   T. Kaňkovská (9.A). Třetí místo patří P. Holainovi (9.B).

Ještě jednou všem zúčastněným blahopřejeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším studiu cizích jazyků.

                                                                                                                                        M. Slabá, M. Malíková

—————

Zpět


Fotogalerie: Olympiáda v anglickém jazyce

Tato fotogalerie je prázdná.


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou