09.12.2016 08:35

Olympiáda v anglickém jazyce

Dne 8. 12. na naší škole proběhlo školní kolo Olympiády v anglickém jazyce – kategorie mladších žáků, kterého se zúčastnilo 15 soutěžících. Vítězem se stal žák 7. A Matěj Madleňák, který bude školu reprezentovat na okresním kole Olympiády, druhé místo obsadil David Kuska (6.B) a na třetím místě skončila jediná dívka v soutěži Veronika Šliwová (7.A). V letošním ročníku překvapili zejména žáci 6. B, kteří silně konkurovali v jazykových dovednostech starším a skončili těsně za vítěznými posty.

Všem soutěžícím gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším studiu angličtiny.

                                                                                                                    Mgr. Slabá a Mgr. Malíková

—————

Zpět


Fotogalerie: Olympiáda v anglickém jazyce

/album/fotogalerie-olympiada-v-anglickem-jazyce/a20161208-121221-jpg/

——————————


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou