04.02.2016 10:12

Olympiáda v anglickém jazyce - okresní kolo

V úterý 2. 2. 2016 v ostravském Středisku volného času na Ostrčilově ulici proběhlo okresní kolo olympiády v anglickém jazyce. Naše škola vyslala do soutěže vítěze školních kol, která proběhla v lednu. V kategorii šestých a sedmých tříd nás reprezentoval žák 7. B Pavel Gromnica a v kategorii osmých a devátých tříd žák 8. A Jakub Vrbka. I přesto, že jsme neobsadili „místa na bedně“, kluci se mezi velkou konkurencí neztratili a naši školu reprezentovali úspěšně.   Oběma blahopřejeme a věříme, že své vědomosti zúročí i při dalších soutěžních příležitostech

  Mgr. Marie Slabá   

                     

—————

Zpět


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou