Okresní kolo McDonald´s Cupu

14.05.2015 10:43

V úterý 12. 5. 2015 proběhlo na naší škole další pokračování oblíbeného školního turnaje McDonald´s Cupu, a to okresním kolem. V obou kategoriích se představily nejlepší týmy kol okrskových, mezi kterými měla své zastoupení i naše ZŠ Jana Šoupala. V kategoriích A i B se bojovalo o jediné postupové místo do krajského kola, tudíž jen vítězové mohli slavit postup. Na rozdíl od svých starších spolužáků, kteří v kategorii B podlehli až ve finále, se z postupu mohli těšit naši „nejmenší“, kteří turnajem prošli bez ztráty bodu a zaslouženě se radovali z vítězství. To jim zaručilo možnost utkat se s nejlepšími týmy z celého kraje, a to již v úterý 19. 5. 2015 opět v prostorách naší školy.                  

Moc gratulujeme a přejeme mnoho dalších zážitků v kole krajském.

Mgr. Martin Šubrt

Mgr. Radim Plaskura

Fotogalerie: Okresní kolo McDonald´s Cupu