02.03.2015 15:13

Obvodní kolo vybíjené 4.-5. tříd

 V minulém týdnu se uskutečnila  v Plesné finálová skupina vybíjené žáků  4. a 5. tříd. Po postupu ze skupiny z 1.místa už naši žáci nebyli  tak úspěšní a po třech porážkách obsadili celkové 6. místo.Toto umístění  bylo taky díky tomu, že opory týmu Bitta, Macej a  Puchala  byli na zimním soustředění s klubem a tudíž nemohli  klukům  pomoci. Nezbývá než věřit  ,že po loňském postupu do kraje, zase příští rok dosáhneme  pozice, které  nám  dlouhodobě patří, tedy mezi  prvními  třemi  školami v  Porubě.

 

                                                                                                              Mgr. Milan Sirý

—————

Zpět


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou