Objednávání stravy Internetem

25.10.2016 10:38

Vážení  strávníci,

v rámci zkvalitňování služeb jídelny Vám nabízíme od 1. 11. 2016 novou službu

Objednávání stravy Internetem.

                                              Aplikace Strava.cz Vám umožní přihlašovat či odhlašovat stravu prakticky odkudkoli a kdykoli.  Přihlašování probíhá pod uživatelským jménem a je chráněno heslem.

                       Uživatelské jméno je ve formátu prijmeni.jmeno a heslo evidenční číslo strávníka, číslo jídelny 6729.

Odkaz na přihlášení na naší webové stránce vpravo.

     Jídelníček si můžete prohlédnout již nyní, obědy lze objednat a odhlašovat až od 1. 11. vždy nejpozději do 13:00 hod.

                                                           V aplikaci najdete vždy aktuální informace o vydané stravě, stavu vašeho konta. Můžete také sledovat historii vašich objednávek a plateb za stravu.

Na jídelníčku vždy najdete informaci o alergenech obsažených v konkrétních pokrmech.

Žádáme, aby bezhotovostní platby stravného proběhly vždy k 20. v měsíci,
u  pozdních plateb může nastat situace, že strava nebude přihlášena !!!

                                                                  Mobilní aplikaci strava.cz pro telefony a tablety s operačním systémem Android si můžete zdarma stáhnout na Google Play, odkaz pro stažení najdete na www.strava.cz