Naše holky ovládly úvodní kolo Školní futsalové ligy

15.01.2016 09:11

Ve sportovní hale VŠB-TU Ostrava se ve čtvrtek konalo úvodní kolo tzv. Školní futsalové ligy, kterého se zúčastnila i děvčata z 8. a 9. tříd naší školy. V konkurenci pěti škol si holky vedly výborně a ze všech utkání vyšly vítězně. Svými výkony si zajistily postup s největší pravděpodobností do republikového finále své kategorie.

Své spolužačky mohou následovat v příštím týdnu i chlapci ze 7. a 9. tříd, kteří ve stejné hale odehrají svá divizní kola.

Výsledky: ZŠ J.Šoupala – ZŠ Klegova 4:3, ZŠ gen.Píky 8:0, ZŠ Stěbořice 1:0, GALILEO SCHOOL Frýdek-Místek  8:0

Úspěšně reprezentovaly: Tereza Čápová, Natálie Frydryšková, Kateřina Fojtíková, Nikol Hlavenková, Anežka Jakubová, Tereza Kaňkovská, Klára Peterková, Patricie Vodová

Děkujeme za příkladnou reprezentaci školy a gratulujeme.

Mgr. Martin Šubrt

Fotogalerie: Naše holky ovládly úvodní kolo Školní futsalové ligy