Maškarní karneval pro 1. stupeň

27.01.2015 14:34

Konec prvního pololetí zakončil první stupeň tradičně karnevalem. Karneval se konal v tělocvičně a sešli se na něm nejrůznější masky – od pirátů, přes různé superhrdiny až po Šmoulinky či čarodějnice. Každý měl svou originální masku. Karneval byl plný tance, radosti, legrace a několika vystoupení. Mohli jste vidět naše malé šikovné gymnastky a slyšet písničky, které si pro žáky připravil školní sbor, složený ze žáků druhého stupně. Pro děti z prvního stupně bylo připraveno také několik soutěží o sladké odměny.

Karneval se jako vždy náramně vydařil. A už teď se těšíme na další.

 

                                                                                                                                                                                              Jan Kij, žák 9. A

Fotogalerie: Maškarní karneval pro 1. stupeň