06.03.2017 10:29

Lyžařský zájezd - Vaňkův kopec – 1. stupeň

Poslední únorový týden patřil na „Šoupalce“ lyžařům z 1. stupně. I když počasí venku připomínalo spíše jarní slunečnou pohodu se sněženkami, na Vaňkově kopci u Horní Lhoty bylo na svahu ještě sněhu dost a živo. V pondělí se 29 lyžařů vydalo vstříc novému dobrodružství. Vyrazili jsme na lyže! Mnozí na nich stáli poprvé a byla to pro všechny velká sranda. Nikdo by nevěřil, že už ve středu pojednou všichni na vleku na velký kopec a stanou se z nich opravdoví lyžaři. Ve čtvrtek nás znovu při závodech ve slalomu povzbuzovalo sluníčko a my jsme si připadali jako v Alpách. Na konci byly vyhlášeny výsledky a děti obdržely diplom a medaile, vítězové i sladké odměny a šampaňské. Myslím si, že se tento výcvik vyvedl a všichni si odnesli spoustu nových zážitků.

Mgr. R. Drozdková

M. Holišová

—————

Zpět


Fotogalerie: Lyžování na Vaňkáči

/album/fotogalerie-lyzovani-na-vankaci/dsc-0273-jpg/

—————

/album/fotogalerie-lyzovani-na-vankaci/dsc-0276-jpg/

—————

/album/fotogalerie-lyzovani-na-vankaci/dsc-0277-jpg/

—————

/album/fotogalerie-lyzovani-na-vankaci/dsc-0280-jpg/

—————

/album/fotogalerie-lyzovani-na-vankaci/dsc-0282-jpg/

—————

/album/fotogalerie-lyzovani-na-vankaci/dsc-0283-jpg/

—————

/album/fotogalerie-lyzovani-na-vankaci/dsc-0284-jpg/

—————

/album/fotogalerie-lyzovani-na-vankaci/dsc-0285-jpg/

—————

/album/fotogalerie-lyzovani-na-vankaci/dsc-0286-jpg/

—————

/album/fotogalerie-lyzovani-na-vankaci/dsc-0287-jpg/

—————

/album/fotogalerie-lyzovani-na-vankaci/dsc-0296-jpg/

—————

/album/fotogalerie-lyzovani-na-vankaci/dsc-0297-jpg1/

——————————


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou