Lyžařský zájezd - Vaňkův kopec – 1. stupeň

06.03.2017 10:29

Poslední únorový týden patřil na „Šoupalce“ lyžařům z 1. stupně. I když počasí venku připomínalo spíše jarní slunečnou pohodu se sněženkami, na Vaňkově kopci u Horní Lhoty bylo na svahu ještě sněhu dost a živo. V pondělí se 29 lyžařů vydalo vstříc novému dobrodružství. Vyrazili jsme na lyže! Mnozí na nich stáli poprvé a byla to pro všechny velká sranda. Nikdo by nevěřil, že už ve středu pojednou všichni na vleku na velký kopec a stanou se z nich opravdoví lyžaři. Ve čtvrtek nás znovu při závodech ve slalomu povzbuzovalo sluníčko a my jsme si připadali jako v Alpách. Na konci byly vyhlášeny výsledky a děti obdržely diplom a medaile, vítězové i sladké odměny a šampaňské. Myslím si, že se tento výcvik vyvedl a všichni si odnesli spoustu nových zážitků.

Mgr. R. Drozdková

M. Holišová

Fotogalerie: Lyžování na Vaňkáči