Lyžování na „Vaňkáči“ 2019

25.02.2019 07:34

Minulý týden se uskutečnil lyžařský výcvik pro přihlášené žáky 1. stupně na Vaňkově kopci. Zúčastnilo se ho 28 lyžařů. Každé ráno jsme vyjížděli na kopec a v poledne se vraceli zpět. První den byl náročný, proběhlo vypůjčení lyží a rozdělení lyžařů podle výkonnosti. A pak hurááá na svah. Celý týden jsme pilně trénovali, učili se novým dovednostem, spolupracovali jsme v týmech a vyvrcholením byly páteční závody ve slalomu. I když začátečníků bylo hodně, všichni se něčemu novému naučili a prokázali značnou dávku odvahy. Počasí nám celý týden přálo. I v pátek se ranní mraky rozplynuly a nakonec se ukázalo i sluníčko. Jsem ráda, že se nám lyžování vydařilo. Tento zájezd byl částečně hrazen z finančního příspěvku z  ÚMOb Poruba. Všem patří pochvala za příkladné chování a také děkuji všem, kteří mi při organizaci vypomohli.

 R. Drozdková