Lyžování na „Vaňkáči“ 2018

06.03.2018 08:59

Minulý týden se uskutečnil lyžařský výcvik pro přihlášené žáky 1. stupně na Vaňkově kopci. Zúčastnilo se ho 38 lyžařů. Každé ráno jsme vyjížděli na kopec a v poledne se vraceli zpět. První den byl náročný, proběhlo vypůjčení lyží a rozdělení lyžařů podle výkonnosti. A pak hurááá na svah. Celý týden jsme pilně trénovali, učili se novým dovednostem, spolupracovali jsme v týmech a vyvrcholením byly páteční závody ve slalomu. I když začátečníků bylo hodně, všichni sjeli velký kopec a prokázali značnou dávku odvahy. Jsem ráda, že se nám to podařilo. Tento zájezd byl částečně hrazen z finančního příspěvku z  ÚMOb Poruba. Všem patří pochvala za příkladné chování a také děkuji všem, kteří mi při organizaci vypomohli.      R. Drozdková a M. Holišová

Foto