06.03.2018 08:59

Lyžování na „Vaňkáči“ 2018

Minulý týden se uskutečnil lyžařský výcvik pro přihlášené žáky 1. stupně na Vaňkově kopci. Zúčastnilo se ho 38 lyžařů. Každé ráno jsme vyjížděli na kopec a v poledne se vraceli zpět. První den byl náročný, proběhlo vypůjčení lyží a rozdělení lyžařů podle výkonnosti. A pak hurááá na svah. Celý týden jsme pilně trénovali, učili se novým dovednostem, spolupracovali jsme v týmech a vyvrcholením byly páteční závody ve slalomu. I když začátečníků bylo hodně, všichni sjeli velký kopec a prokázali značnou dávku odvahy. Jsem ráda, že se nám to podařilo. Tento zájezd byl částečně hrazen z finančního příspěvku z  ÚMOb Poruba. Všem patří pochvala za příkladné chování a také děkuji všem, kteří mi při organizaci vypomohli.      R. Drozdková a M. Holišová

Foto

—————

Zpět


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou