Vítězství - Krajské kolo Mc Donald´s cupu 22.5.2012

23.05.2012 10:43

V úterý 22.5.2012 proběhlo na naší škole krajské kolo Mc Donald´s cupu.Turnaj probíhá ve dvou kategoriích, mladší pro žáky 1.-3. tříd a ve starší, pro žáky 4.- 5. tříd. V obou kategoriích jsme měli zastoupení.

V mladší kategorii nastoupilo 5 družstev. Ve starší kategorii šest družstev.

Turnaj proběhl ve slavnostní atmosféře a malé fotbalisty přišli také pozdravit zástupci ÚMOb Ostrava-Poruba, místostarostové pan Jan Dekický a pan Petr Jedlička.

Naši kluci si vedli znamenitě, obě kategorie vyhráli a zajistili si postup na celostátní Svátek Fotbalu do Teplic ve dnech 28.5. - 29.5.2012.

V mladší kategorii hráli naši kluci se všemi soupeři a ztratili body pouze za remízu se ZŠ Komenského z Bílovce. Starší kategorii jsme ovládli ještě výrazněji, když kluci neztratili ani bod a ve finále porazili ZŠ Komenského z Bílovce 6:0.

Věřím, že se nám bude dařit i v Teplicích a přivezeme medailové umístění.

Mgr. Radim Plaskura

Fotogalerie: Krajské kolo McDonalds cupu 22.5.2012