21.02.2018 14:51

Karneval s Hopsalínem

29. leden byl u nás na „Šoupalce“  ve znamení karnevalu.  Opět mezi nás zavítal náš milý Hopsalín, který si pro děti připravil nejen další originální vystoupení, ale i nové kulisy. Samozřejmě opět nezklamal, pobavil děti tancem i soutěžemi, u kterých se všichni pobavili! Skákalo se na dřevěných koních, tancovalo a všichni jsme si to náramně užili! Někteří dosud netušili, že umí točit nad hlavou talířem na hůlce! Na závěr všechny děti dostaly veselý balónek a hurá zpátky do třídy, kde se děti převlékly a pospíchaly domů. Stejně jako loni i letos děkujeme SRPŠ nejen za sladké odměny, ale i  za financování celého karnevalu.

Foto: mchal7.rajce.idnes.cz/Karneval_s_Hopsalinem/

—————

Zpět


Kontakt

Základní škola,
Ostrava-Poruba, 

J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Jana Šoupala 1609/6, Poruba
708 00  Ostrava

IČO: 70984751


ID datové schránky my9mqua

Kontakty

Facebook

Facebook školy

ZŠ J.Šoupala

Facebook Bookšou

   Bookšou